O Nas

  • -

O Nas

Category : Uncategorized

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Transdźwig” Zofia Konieczna powstało w 1994r. Początki były skromne, niewielki park maszynowo-transportowy a oferta ograniczała się do świadczenia usług transportowo-dźwigowych. Kilkunastoletnia działalność na rynku spowodowała, że firma wzbogaciła się nie tylko o potrzebne w tej branży doświadczenie, ale również o bogaty park maszynowy, który jest ciągle rozbudowywany i modernizowany.

Aktualnie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Transdźwig”  świadczy nie tylko usługi transportowo-dźwigowe ale przede wszystkim jest producentem wysokiej klasy betonu towarowego, płyt drogowych i innych prefabrykatów.

Dysponując własną, rozbudowaną flotą transportową wykonujemy zamówienia naszych klientów szybko, tanio i solidnie a posiadając  profesjonalne w pełni zautomatyzowane węzły betoniarskie  możemy realizować nawet bardzo wymagające projekty budowlane. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość wykonywanych usług, czego potwierdzeniem jest długa lista referencyjna oraz zadowolenie inwestorów, którzy powierzają nam realizację kolejnych inwestycji.


Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Transdźwig” Zofia Konieczna

CHMIELÓW
ul. Strefowa 32
39-442 Chmielów
tel. 15-823 58 72

e-mail: biuro@transdzwig.com.pl

tel. kom. 515-103-440
maciej.konieczny@transdzwig.com.pl

tel.kom. 501-101-191
janusz.wilk@transdzwig.com.pl

Węzeł betoniarski :
tel. 015-641-60-45, 519-309-253